Studentův zimní spánek? Zapomeňte..

30. června 2011 v 23:17 | Wanderer
Škola končí, zvonek zvoní, po schodech se běží... tak zase zpět do reality! Škola končí to je pravda, dokonce bych se navzdroy věčně převládajícímu pesimismu nebál říct že to byl školní rok který za něco stál nebo to přinejmenším bylo deset měsíců které nelze označit za prázdné. Udělejme si malou stastiku:

Počet "těch pravých": když se zamyslím tak tři, vlastně dvě...
Počet těch... ostatních: čtyři
Počet návratů: tři... bože můj!
Nárůst náklanosti k alkoholu: ve srovnání s loňským školním rokem asi 3x
Školní výsledky: rapidní vzestup zameškaných hodin, naštěstí i zlepšení studijních výsledků :-)

No, nenudil jsem se. Škola se oproti všem přírodním zákonům konečně těšila alespoň náznaku zájmu z mojí strany, exkurze na VŠ ( jediná ve školním roce - ano, máme školu na úrovni ) byla z mojí strany dokonce registrována, tedy byl jsem duchem přítomen a kolektiv ve třídě také dosáhl určité společenské úrovně. Tím chci říct že jako v hospodě to vypadá už pouze v posledních dvou řadách.

Ale zpět k pointě článku: škola nám konečně dá na nějaký čas pokoj. Na řadě jsou prázdniny a pro nás, hyparaktivtou trpící a doplácející na planné sliby vyřčené v květnu ( jo mami, v létě fakt půjdu na brígádu! ) to znamená již od zítřka nástup do nějakého filtrovaným vzduchem a potem nasyceného obchodního domu. Pokud se řadíte do této kategorie, nezbývá než popřát pevnou vůli a vytrvalost. Těm kterým neuchází význam slova prázdniny přeji, aby si je užili dle gusta protože proti gustu... však víte.

Tolik na téma "úvaha v předvečer prázdnin". Od dvou měsíců volna nežádám nic jiného než aby probíhaly tak jak jim to bylo během uplynulých dní nalinkováno, tzn. nějaká ta brigáda a pak dovolená za dovolenou a od následujícího školního roku maturitu zdarma jako bonus! A štěstí by se už taky mohlo snažit při hledání té pravé, naproti mu jdu už pěkně dlouho...

Užívejte prázdnin! Díky za návštěvu a případně vytrvalost která vás přivedla až k těmto řádkům! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.