Závažnost situace je závislá na hladině alkoholu!

2. července 2011 v 18:10 | Wanderer - že už bych se představil?!
Objev zmíněný v nadpisu jsem učinil dnes ráno, když jsem se pár minut po osmé probudil u kamarádky v bytě a uvědomil si jak zoufalé bude vysvětlování důvodů které vedly k mému pozdnímu příchodu do práce. Atmosféra prázdnin vás prostě zasáhne ať chce nebo ne, bohužel mě se schválila ve značně nevhodný okamžik - předvečer náročného pracovního dne!Bylo šest hodin večer, v práci padla, nuda mne ruku v ruce s únavou zmáhá tak proč si neskočit na jedno s přáteli. Přátelé zatím nedorazili, no dobře, dám si jedno bez nich. Á, půlhodinka utekla jako voda a už jsou tady, to u jednoho nezůstane. Koho to sebou přivedla moje kamarádka? Ta slečna vypadá víc než sympaticky, panák je vhodný prostředek k pozvednutí nálady a rozvíření konverzace. Páni, nějak mi dochází že už nejsem v práci - třetí svijánky prosím!

Bla bla bla bla... takhle to zkrátka šlo do tří hodin ráno, ve čtyři jsem se pohodlně uložil do postele v útulném kamarádčině bytu ( čisté konstatování, nehledat dvojsmysly! ), nařídil budíka na šestou ( v sedm začíná šichta, jaj... ) a nechal si zdát krásné sny. :-)

O čtyři hodiny později... mmmm, to jsem se krásně prospal, moment! Jakto že jsem se vzbudil sám od sebe? Sakra proč je venku tolik světla... jejda, dneska to vypadá na přesčas. :-(

Kamarádčina babička, která nesměla propásnout první zprávy na Nově, byla natolik pohostiná že mi ještě stihla do práce přibalit housku se salámem - jediné jídlo za celý den. Pak už jen zamávat šátečkem a hurá do krámu, už zase ty lidi, jak já se na ně těším.

"V práci to bylo hodně zlý, všechno špatně jako vždy, no kdo těm lidem vysvětlí že to měl v pohodě den být..." toliko citace oblíbené punkové kapely Jaksi Taksi, mých oblíbenců která byla víc než výstižná.

Resumé dnešní bídy je za mnou, potřeba komunikovat neuspokojena, buďte od té lásky a napište do komentářů námět na něco o čem by jsem se mohl horlivě rozepsat. Díky za pozornost! ;-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:03 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.